Jacobus Griep (1890-1965)
Landarbeider te Krabbendijke
 
 
  Jacobus (Ko) Griep wordt op 27 juni 1890 te Krabbendijke geboren geboren.

Hij is de tweede van zeven kinderen van de veldarbeider Jan Griep en zijn vrouw Cornelia Zeevaart.

 

SOLDAAT TE DEN HAAG

Ko Griep groeit op in Krabbendijke en wordt dan opgeroepen voor militaire dienst. Als soldaat is hij gelegerd te Den Haag.

 

HUWELIJK

Op 21 mei 1914 trouwt Ko met Maria Adriana van Langevelde. Zijn vrouw is op 6 februari 1888 in Krabbendijke geboren. Haar ouders zijn de boerenknecht, herbergier en koopman Jacobus van Langevelde en de dienstmeid Catharina Smit. Ze krijgen vier dochters.

Jacobus en Maria wonen te Krabbendijke aan de Julianastraat 16. Ko verdient zijn brood als landarbeider en grondwerker en zijn vrouw drijft aan huis een kruidenierswinkeltje.

 

>>

De voorkant van de woning
van Jacobus Griep,
Julianastraat 16 te Krabbendijke. 

Echtgenote Maria Adriana
van Langevelde had daar tevens
een kruidenierswinkeltje. 

Het meisje op de motor
is één van de dochters van Jacobus. 
De motor is van een verloofde
van één van de dochters
.

  OVERLIJDEN

Jacobus Griep overlijdt, 75 jaar oud, te Krabbendijke op 23 mei 1965. Zijn weduwe slijt haar oude dag in  verzorgingshuis Nieulande te Krabbendijke en wordt ruim 90 jaar oud. Ze overlijdt op 3 augustus 1978.

 
 

JACOBUS GRIEP  EN MARIA ADRIANA VAN LANGEVELDE
HEBBEN VIER DOCHTERS:

 
 

 
 

De gegevens en foto's op deze pagina zijn verstrekt door een kleinzoon van Jacobus Griep. Heeft U aanvullende gegevens over deze familie, of maakt U er zelf deel van uit?
Geef dit door aan hem of aan j
an.griep@planet.nl !

Start -- Sitemap -- Indexen -- Introductiepagina -- Griep van Hoedekenskerke -- Griep te Waarde en Krabbendijke
Griep op Hansweert -- Griep op Yerseke --
Griep op Rilland -- Genealogie Jan Adriaenszoon Griep
Deze pagina (http://home.kpn.nl/artrako/Zeeland/Personen/Jacobus1890-NL.html) is
voor het laatst gewijzigd op 31 mei 2006 door ©
Jan Griep te Katwijk aan Zee.