Weblog met een vleugje Ravinder Sampat

zondag, april 11, 2004

Weet wat je mist

Afgelopen zaterdag 10 April was het weer zover. Voor de negende opvolgende keer werden de TMF Awards uitgereikt. Een awardsshow wat inmiddels uitgegroeid is van een knusse bijeenkomst in een TMF-cafétje tot een groots gebeuren in een 13000 man bevattend en zwetend Ahoy.
Ook de afgelopen vier jaar was ik van de partij. Het ene jaar nog beter dan de andere. Ik heb veel mensen daar gezien, en zo af en toe zelfs mee gesocialised. Maar dit jaar kon ik het niet opbrengen om diep in mijn wallet te graaien en vervolgens dik €45,- te spenderen aan vier uur muziek.
Het zou namelijk betekenen dat ik, als ik het me goed herinner, op afgelopen zaterdag 10 januari ´s ochtends rond een uurtje of vijf voor het postkantoor had moeten liggen, dat vervolgens om tien uur pas open gaat. En dan dus ook pas in staat was om een kaartje te kunnen bemachtigen. Geloof me, zo gaat dit in zijn werk, ik heb het immers al vier jaar zo moeten doen. Probeer dan nog maar €45,- uit te geven voor iets wat pas maanden later plaats gaat vinden, iets wat je in principe als drie keer mee hebt gemaakt en iets waarvan je nog niet eens weet wat het is. Laten we eerlijk zijn, in de laatste week voor de Awards werd pas bekend gemaakt wie zouden deelnemen aan de show. Genoeg redenen om dus niet te gaan toch? Weet wat je mist Ra.
En eigenlijk kan ik mezelf wel voor mn kop slaan. Natuurlijk kon ik het niet laten om naar de eindeloze herhaling op TMF te kijken en te zien wat ik eigenlijk gemist heb. Het decor zag er echt super uit! Dat wordt elk jaar beter. Maar daarvoor kwam ik niet, ik wil muziek. En helaas was dat er ook. Ik som het even op: Sylvie Meis, Froukje de Both, Hillary Duff, Do en Heidi (van de Sugababes). Ik had de kans om ze allemaal te bewonderen maar ik heb het laten schieten. Maar wat ik misschien nog wel het ergste vind: Kylie Minogue!
Voor het eerst was ze aanwezig, want die vrouwen die ik eerder noemde had ik al mogen bewonderen, met uitzondering van Hillary Duff, maar Kylie Kylie Kylie. Weet wat je mist Ra.
Ik hou me dan vast aan de redenen die ik gaf om niet te gaan, maar als ik dan Kylie op dat podium aanschouw met haar jurkje en nou ja je snapt het...
De TMF-Awards zijn geweest, ikke niet. Ik werd de afgelopen dagen neer gegooid met advertenties en reclames van "Dubble T, Dubble fun", niet prettig. Maar als ik nu die herhalingen zie, lijkt het net alsof de Awards niet geweest zijn, omdat ik er niet bij was. Maar ja. Wie weet volgend jaar wel. En gelukkig had ik een veel vettere zaterdagavond, die ik natuurlijk in zou willen ruilen voor een heftig sfeertje, met drank, mooie vrouwen, vette muziek, heftige artiesten, rotterdam... Euhm. Ja dus.
Wie ben ik volgend jaar gewoon weer in de Ahoy, maar dat is ook een beetje verraad: Vier jaar op een rij naar de TMF-Awards gaan, één jaar niet, en dan weer wel. Nou we zien wel, gelukkig kan ik ook niet in de toekomst kijken.
Ik groet u vanuit Vlijmen.
Groet dus.

(Pic: HollandRocks)

0 Comments:

Post a Comment

<< Home