Weblog met een vleugje Ravinder Sampat

zondag, augustus 15, 2004

Start missing me

Pak de zakdoekies, de tissues, de lakens en de handdoeken maar vast uit de kast, tenzij je ander goed materiaal weet te vinden wat het eindeloze gekletter van tranen kan weerhouden. Vanaf morgenmiddag 13:00 ben ik niet langer in Nederland vertegenwoordigd. En dat voor maarliefst 14 dagen, in de volksmond ook wel twee weken.

Lloret de Mar is de plaats van bestemming, wat bereikt moet worden na een busreis van ongeveer een uur of achttien. Gelukkig mag ik niet drinken, en de vrouwen zijn daar ook niet voor me weggelegd, dus het wordt me toch een toppie vakantie.
En vakantie is het wel, hetgeen wat ik ook zeker wel ff nodig had. Het praktische punt is alleen dat ik de dag nadat ik terug kom van deze buitenlandse ervaring, direct aan de slag moet voor mijn nieuwe opleiding in Breda. De introductieweek van Media & Entertainment Management gaat dan alweer van start. Nog interessanter is het om dan te weten te komen dat ik voor die week nog steeds geen slaapplaats of dergelijke accomodatie heb kunnen toeeigenen. Zelfs een behoorlijke voorraad 'Axe' deodorant wil nu de nodige zweetdruppels niet voorkomen.
Voordat ik voor twee weken afscheid van jou als lezer ga nemen, moet ik nog wat kwijt. Twee hele goede vriendinnen van me staan op het punt het land voor nog een langere periode te verlaten dan ik op het punt sta te doen. Ik heb het over Inez en Maartje. Inez besluit het komende jaar als inwoner van Ecuador door te brengen [kun je 'Sash!' al horen?]. Maartje daarentegen wil het boerenlandschap ook niet meer zien en besluit aankomend jaar een officiele Mexicaanse te worden.
Bij deze wil ik de twee dames ontzettend veel succes en geluk wensen, natuurlijk ga ik ze ook missen [hoor je me sentimenteel worden]. Wil je overigens op de hoogte blijven van de oprisperingen die Inez doet in Ecuador? Webloggen wordt populairder en populairder, want Inez houdt je rechtstreeks op de hoogte van haar ontwikkelingen op haar eigen weblog: www.inez-ecuador.tk
Ik wens mezelf tot slot nog een prettige vakantie en tot over een paar weken [tenzij een internetcafé mijn pad kruist en ik wellicht een mogelijkheid zie om toch even wat directe informatie te verstrekken van mijn vooralsnog onbekende situatie].
Groetjes Ra

(Pic: Lemonpage)

0 Comments:

Post a Comment

<< Home