E-MAILADRESSEN






Naam e-mailadresBijzonderhedenReactie nr:
Sigrid Goulooze Sigrid.Goulooze@t-mobile.nl Leuke site2
Ed van der Hout elvdhout@bigfoot.com Zat in 1975 op de Zwaardvegersgaarde.3
Kim Puister kimpuister@wanadoo.nl Ik heb van 1986 t/m 1993 op de Erasmusschool aan de Gaarde gezeten4
Irene Schrurs - van Alem r.schrurs@wanadoo.nl Ik heb van 1967 tot 1975 op de Erasmusschool gezeten.5
Remco Kapel rcvkapel@hotmail.com Ik heb t/m 1988 op de Erasmusschool gezeten.7
Lucienne Weeber luci_1960@hotmail.com Ik heb van 1966 tot 1972 op de Zwaardvegersgaarde gezeten.8
Nicole van der Kaag-Wilshaus dekaag@zonnet.nl Ik heb van 1981 tot 1987 op OBS Erasmus gezeten, eerst op de Zwaardvegersgaarde en toen nog 1 jaar op de(toen) nieuwe locatie naast de kleuterschool Zonnewende.9
Linda van der Kamp linda_zb@yahoo.co.uk Ik heb van 1969 t/m 1977 op de Erasmusschool aan de Pachtersdreef gezeten.-
Ewald Kegel ----- Ik heb van 1967 t/m 1973 op de Erasmusschool aan de Pachtersdreef gezeten.10
Natascha van Driel-van Prooijen mn@vt4.net Ik heb van 1976 t/m 1982 op de Erasmusschool aan de Pachtersdreef gezeten.11
Anneke Postma anneke_postma@bigfoot.com Ik heb in 1972 en in 1973 in de 5e en de 6e klas gezeten.12
Marco Brookman mbrookman@planet.nl heeft van 1964-1967 op de Erasmusschool gezeten. (vanaf de derde klas)13
Mark Barkey mark@barkey.org heeft van 1968 - 1975 op de Erasmusschool gezeten en van 1966-1968 op de kleuterschool.14
Nicole van der Kaag - Wilshaus dekaag@zonnet.nl Op 29 november reŁnie bij Verkaart, Zinkwerf 71 Den Haag, jaar '85/'8615
Patrick Barkey patrick@barkey.org Heeft van 1963 tot 1967 op de Erasmusschool gezeten.16
Bud Elias g.b.elias@chello.nl Heeft van 1966 tot 1972 op de Erasmusschool gezeten.17
Yvo van Heijningen yvo@raketnet.nl Heeft van 1984 tot 1989 op de Erasmusschool gezeten.19
Dansco van den Burg d.van.den.burg@minlnv.nl Heeft eind jaren '70 tot begin jaren '80 op de Erasmusschool gezeten.20
Alex Kruyshoop alexkruyshoop@hotmail.com Heeft tot '82/'83 op de Pachtersdreef gezeten (t/m 3e klas)22
Linda Stakenburg spookje87@live.nl Heeft van 1992 tot 1999 op de Pachtersdreef gezeten.23
Colinda Houwaart colindahouwaart@xs4all.nl Heeft 2 kinderen op OBS Erasmus gehad.24
Jennifer Meeuws jennifermeeuws@hotmail.com Heeft in het begin van de jaren 90 op OBS Erasmus gezeten.25
Dennis Slot dedadoyo@wanadoo.nl Heeft in februari 2005 een reŁnie gehouden. Zat in de jaren '70 op de Erasmus.26
Roland Bakker katerwcl@xs4all.nl Zat op de Erasmusschool van 1967 (kleuterschool) tot 1974. 27