CONCERTAGENDA 2015

Datum en tijd Plaats Programma
25 januari, 16.00 uur Soest - Open Hof Poëzie - orgelconcert, Gonny van der Maten orgel en voordracht.  Programma
14 februari, 19.30 uur Barneveld - Bethelkerk Oratorium Paulus – F.Mendelssohn Bartholdy,   COV Valerius o.l.v. Ger Vos,  Nederlands Begeleidingsorkest, m.m.v. Gonny van der Maten – orgel
1 maart, 15.30 uur Soest - Oude Kerk Poëzievesper (met o.a. In Croce – Gubaidulina),  Maarten Jansen – cello,  Gonny van der Maten – orgel, ds. Kees Bregman – voordracht/ voorganger
7 maart, 20.00 uur Ede - Oude Kerk Torenkamerkoor o.l.v. Elly Meijer,  m.m.v. Gonny van der Maten – orgel,  (Psalmenconcert)
15 maart, 14.30 uur Haarlem - Philharmonie Concert Koor Haarlem o.l.v. Ger Vos,  Gonny van der Maten – orgel, (Requiem – Maurice Duruflé;  Intentions – Hans Leenders; delen uit Requiem – Alfred Desenclos)
21 maart, 20.00 uur Utrecht - Geertekerk Matthäuspassion, J.S. Bach, Vocaal Ensemble Vivavoce en De Philharmonie o.l.v. Ger Vos
Iris de Koomen, sopraan, Maria Fiselier, alt,   Jeroen de Vaal, evangelist,  Robbert Muuse, Christus,   Jan-Willem Schaafsma, aria tenor,                  Micheal Wilmering, aria bas,  Gonny van der Maten, orgel, David Jansen, orgel,  Maaike Boekholt, viola da gamba
22 maart, 15.00 uur Wageningen - Johannes de Doperkerk zie 21 maart
25 april, 20.15 uur Amsterdam - Orgelpark Amsterdams Requiem
Neon – Koor voor Nieuwste Muziek o.l.v. Fokko Oldenhuis
Compositiestudenten van het Conservatorium van Amsterdam m.m.v. Nicholas Papdimitriou, Victor Baena, Gonny van der Maten en Anna Antikainen – orgel, Tom Dicke – harmonium, Jennifer Dongyeon Lee – piano
10 mei, 15.00 uur Rotterdam - Grote of St. Laurenskerk Orgelconcert, Programma
14 mei, 16.00 uur Elsloo - St. Augustinuskerk Orgelconcert, Programma
8 juni, 20.00 uur Sneek - St. Martinuskerk Orgelconcert, Programma
17 juni, 10.00 en 11.30 uur Soest - Oude Kerk Kindervoorstelling Het Orgel van Grauw
Verteller: Sebastiaan Smit, Gonny van der Maten - orgel
4 juli, Soest - Oude Kerk Soest - Orgelfietstocht; afsluitend concert in de Oude Kerk door Gonny van der Maten
Dagprogramma (zie bijlage)
31 juli, 15.30 uur Zelhem - Lambertikerk Orgelconcert, Programma
23 augustus, 14.00 uur Soest - Oude Kerk Luisterboek – Brigit de Klerk (blokfluit, voordracht en zang) en Gonny van der Maten (orgel en voordracht), Programma
15 november, 15.00 uur Deventer - St. Lebuïnuskerk Toonkunstkoor Euterpe o.l.v. Jan Kruisselbrink,  Hohe Messe  - Joh. Seb.Bach  (m.m.v. Gonny van der Maten – orgel continuo)
13 december, 19.00 uur Soest - Oude Kerk Avondmuziek.  Magnificat (o.a. Schütz),   Ensemble o.l.v. Gonny van der Maten,  Ingrid Nugteren – sopraan
19 december, 19.30 uur Barneveld - Bethelkerk COV valerius o.l.v. Ger Vos,  Weihnachtsoratorium (deel 1 tm. 5) – Joh.Seb.Bach  m.m.v. Gonny van der Maten – continuo orgel
20 december 15.00 uur Haarlem - Philharmonie Concert Koor Haarlem o.l.v. Ger Vos,  Weihnachtsoratorium (deel 1 tm.5) – Joh.Seb.Bach  m.m.v. Gonny van der Maten – continuo orgel
     

Voor het laatst bijgewerkt 11-06-2015

Terug

 Homepage