Lambrix Elektrotechniek

 Elektrotechniek


Home Elektrotechniek Beveiliging Verhuur Evenementen Webwinkel Bedrijfsgegevens

 






Deurvideo

 

Met een deurvideosysteem kunt u in één oogopslag zien wie er voor de deur staat en kunt u de deur op afstand open doen. Prettig voor u als u uw voordeur niet snel kunt bereiken. Wilt u het neusje van de zalm? Dan zijn er deurvideosystemen die de persoon die aanbelt op uw televisiescherm kunnen laten zien en die zelfs de beelden van de laatste tien bellers onthouden.

Want onverwachts bezoek krijgen is meestal leuk, maar niet van iedereen. Vooraal voor ouderen en gehandicapten kan het een gevoel van veiligheid geven wanneer zij weten wie er voor de deur staat. 

Bij de ingang van appartementencomplexen worden steeds vaker toegangscontrole systemen  toegepast.

Ook in woonhuizen en kantoren kan een dergelijk systeem de veiligheid van u als gebruiker vergroten. Met een deurvideosysteem hoort u niet alleen wie er voor de deur staat, zoals bij een intercomsysteem het geval is.
U kunt de persoon ook zien, met als voordeel dat u de persoon kunt identificeren.

Patiënten of cliënten kunnen worden binnengelaten zonder uw werkzaamheden te onderbreken, bovendien vergroot het de veiligheid, voor u en uw werknemers.