PAUL HARLAND PRIJS 2003    
LINKS:   1 Vrouwe van Excalibur Jaap Boekestein
      2 De lange vlucht Martijn Kregting
Mijn eigen korte verhalen 3 Achter de muur van duisternis Jaap Boekestein
  Mijn eigen korte verhalen 4 De lantaarndrager Marco Knauff
      5 Tunnels Auke Pols
Uitslagen van schrijfwedstrijden 6 De Tranenvanger Liesbeth Bliek
  PaulHarlandPrijs wedstrijd 7 Meester van licht en donker Jürgen Snoeren
  Unleash Award (ook PF, SS, SO) 8 Het offer Erik Raeven
  SchrijverGezocht wedstrijd 8 Donkere materie Peter Motte
  Prijs voor de Ned. fantastische lit. 10 Paradijs ondergraven (Django) J.L.A. Mathijsen
      11 Wit Licht Anne-Claire Verham
Tabellen van uitslagen 12 Het steenkind Katrien Rutten
  Succesvolle auteurs alle fantasy wedstrijden 13 Uitdijend heelal Mark Bartels
  Eerste plaatsen in alle schrijfwedstrijden 13 Bandors monster (Django) J.L.A. Mathijsen
  Actiefste auteurs van de UA 15 De Tovenaarstoren Alex de Jong
  Succesvolle auteurs van de UA 16 Jimmy Hildegard Van Hove
  Succesvolle auteurs van de SG 17 Het oog van Tarugyl Natalie Koch
  Succesvolle auteurs van de PHP e.a. 18 Dromelot Mark Bartels
  Organisatoren en juryleden PHP e.a. 19 Het ritueel Mirjam Gielen
  Top 10 verhalen van de PHP e.a. 19 De komst van de krau Christien Boomsma
      21 Cross road blues Marco Knauff
Websites over schrijfwedstrijden 22 In het zwart van haar ogen Natalie Koch
  Pure Fantasy 23 Thialem Yukiko Pesik
  Suspense Story 24 Onheilige Graal Frank Roger
  Unleash Award 25 De Rat Jan Visser
  Schrijver Gezocht 26 De grond roert zich Frank van der Meijden
  Paul Harland Prijs 27 Kulain de Voetvechter Wim Stolk
  Lava Literair (Brandende Pen) 28 Verstummte Musik Wim Stolk
  De Brakke Hond 29 Waar een wil is Bianca Mastenbroek
  Opspraak (Nieuwegeinse Lit. Wed.) 29 De gnorrenhoedster Bart Vlasblom
  Bibliotheek Waterweg (Piet Paatjens wed.) 31 Bijziend Ron Puyn
  Komende schrijfwedstrijden 32 Plompie Marcel Ozymantra
      33 Droom zacht Haico Taekema
      33 De macht van de Hersendokter Sjoerd Vosse Ward
      35 Zij dorstten niet naar water Maike Salet
      36 Naar huis Stefan Senden
      37 De blik van duizend ogen Marcel Robin Roeleveld
      38 Het XaaraX Beeld Coen de Bruijn
      39 De boomwaker Christien Boomsma
      40 Monk A.C. van der Helm
      41 Zoek de zon op Arthur M. Bouma
      42 Sterf! Leander A. de Goede
      43 Harold Aldersma (1931-1997) Ron Puyn
      44 Rhus Valinghor Marcel Robin Roeleveld
      45 Beren, Leeuwen en Wolven Cor Oosting
      46 Even Afrekenen Tim van ’t Hul
      47 De laatste les Bianca Mastenbroek
      47 Ra, ra... Michel Langstraat
      49 Observatiepost Atlantis Stefan Senden
      50 De plant Frank van der Meijden
      51 Geluidssnelheid Theo J. Barkel
      52 Atiya Noortje Vlutters
      53 Een smakelijk hapje Alex de Jong
      54 Ancestrale Nacht Jorge Hersschens
      55 Orgie Theo J. Barkel
      56 De essentie Onno Peerlings
      57 Buggar Edith van Burgh
      58 In Het Donker Caspar van der Poel
      59 De sleutel van Chaymark Angela de Bruyn
      60 Plaaggeest Olga Ponjee
      61 Cafépraat Rob Mies
      62 Vlekken Olga Ponjee
      63 Pajaro’s Dochters Harmen Goris
      64 Van duivels en engelen Anke De Vrij
      65 De proefrit Kristiaan De Wachter
      66 Eenrichtingsverkeer PA Lodewijks
      67 De Goede Zee Edith van Burgh
      68 Een vrije dag PA Lodewijks
      69 De Klauwier Pieter Steensma
      70 Een nieuwe start Pieter Steensma
      71 Sport Gèry De Keyser 
     
       
      << Terug