De lessen in "Beter leren zien" is een zelfhulpmethode om te leren natuurlijk goed te zien, zonder bril of contactlenzen of laserbeschadigingen. Dit betekent dat naast je ogen ook andere aspecten van jou van belang zijn om beter en gezonder te leren zien. Bijvoorbeeld je ademgewoonten, lichaamshouding en je denkpatronen. In feite gaat het erom je visuele bewustzijn wakker te maken en je ogen te versterken door oogtrainingen. Je kunt bij Eye-Tools leren de "Methode van Dr. Bates" .Deze methode is aangevuld met holistische technieken, zoals yoga, ademhaling, drukpuntmassage, houdingsverbetering en chi kungs. Verbetering van je gezichtsvermogen ligt binnen vrijwel ieders bereik. Beter zien kun je leren! Leer beter zien zonder bril. In je proces naar natuurlijk goed zien wil ik je graag begeleiden, met ruime kennis en eigen ervaring met de bates methode. Voor een indruk van mijn kennis en ervaring inzake "Beter leren zien" kun je kijken op de pagina "Ervaring Peter Ruiter". Om je in dit leerproces te ondersteunen heb ik diverse hulpmiddelen voor goed zien ontwikkeld zoals de Eye-Lollipop en oogtrainingskaarten.
- Bijziendheid, myopie
- Verziendheid, ook voorkomen van leesbril
- Scheelzien, luioog, dubbelzien en astigmatisme
- Vermoeide (droge) ogen door computer arbeid
- Oogziekten zoals glaucoom, cataract en staar
- De lessen zijn ook voor kind met ouder(s)
Bel dan met Peter Ruiter, tel: 030 - 28 816 96
Aanmelden privéles "Beter leren zien" per e-mail.
- De privélessen zijn maatwerk en zijn afgestemd op je eigen situatie.
- De lessen "Beter leren zien" wordt gegeven door Peter Ruiter, docent Goed Zien.
- Een les kost 65 euro en duurt 1,5 uur, dit per persoon (incl. btw)
- Bij 2 personen kost een les van 1,5 uur 45 euro per persoon. (Ouder met kind betaald voor een persoon)
- Schriftelijk lesmateriaal is bij de prijs inbegrepen.
- De hulpmiddelen van Eye-Tools zijn niet inbegrepen in de lesprijs.
- Wanneer zijn de lessen? In overleg met jou.
- Waar zijn de lessen? Op mijn huisadres: Opsterland 146, 3524 CJ te Utrecht in Nederland. Download hier: routebeschrijving auto, routebeschrijving trein.
- Het aantal benodigde lessen is afhankelijk de reeds aanwezige kennis, ervaring je motivatie en je vorderingen in je leerproces.