Baseball Scores,

Standings & Stats 2011

Compiled and Copyright © 1997-2011 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŽle Site van Grand Slam * Stats & News, het enige statistische bulletin in Nederland, dat geheel gewijd is aan de Hoofdklasse Honkbal en Softbal.

Dit is de Honkbal sectie. Er zijn nog twee andere secties:
Grand Slam * Stats & News Softbal Dames
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 8 september 2011

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the only statistical bulletin in The Netherlands dedicated to the Dutch Major League Baseball and Softball.

You're now in the Baseball section. There are two more sections:
Grand Slam * Stats & News Softball Women
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

Last update: September 8, 2011

Hoofdklasse Honkbal / Major League Baseball 2011
Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics


HOOFDKLASSE HONKBAL 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2011
COMPETITIE / REGULAR SEASON - HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Competitie begonnen op donderdag 7 april; afgesloten op dinsdag 9 augustus)
(Regular Season opened on Thursday, April 7; ended on Tuesday, August 9)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 DOOR NEPTUNUS (PO) (HK12)423111-62-.73827810916 - 515 - 617 - 914 - 2W 4
2 L&D AMSTERDAM PIRATES (PO) (HK12)4230111610,5.72625715116 - 514 - 6 - 116 - 7 - 114 - 4W 1
3 CORENDON KINHEIM (PO) (HK12)423012-601.71426118016 - 514 - 721 - 89 - 4W 7
4 VAESSEN PIONIERS (PO) (HK12)4225161515,5.60724616715 - 5 - 110 - 1120 - 6 - 15 - 10W 2
5 UVV (A#) (PO#) (PD)421725-3414.4051962579 - 128 - 1313 - 144 - 11L 4
6 SPARTA-FEYENOORD (A#)(PO#) (PD)421626-3215.38118025010 - 116 - 1511 - 165 - 10L 2
7 MR. COCKER HCAW (A#) (PO#) (PD)421329-2618.3101882477 - 146 - 156 - 227 - 7W 1
8 ADO (A#) (PO#) (PD)42537-1026.1191163673 - 182 - 193 - 252 - 12L 5
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Comp. van 42 wedstrijden | 42-game scheduleResultaten oefenseizoen | Results Exhibition Season
(A) - ploeg op eerste plaats wint de KNBSB Beker en kwalificeert zich voor deelname aan de Europa Cup 2012
(A) - team in first place wins KNBSB Cup and qualifies for participation in the European Cup 2012
(A#) - uitgeschakeld voor eerste plaats | (A#) eliminated for first place
(PO) - top-vier plaatst zich voor Play-Offs | (PO) - top-four qualifies for Play-Offs
(PO#) - uitgeschakeld voor Play-Offs | (PO#) - eliminated for Play-Offs
(PD) - onderste vier ploegen nemen deel aan Play-Downs | (PD) - bottom-four participates in Play-Downs
(HK12) - zeker van plaats in Hoofdklasse 2012 | secured spot in Major League 2012
DOOR Neptunus is regerend landskampioen | DOOR Neptunus is defending Dutch champion

HOOFDKLASSE HONKBAL 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2011
PLAY-OFFS - HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Play-Offs begonnen op donderdag 11 augustus; afgesloten op woensdag 31 augustus)
(Play-Offs open on Thursday, August 11; ended on Wednesday, August 31)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 VAESSEN PIONIERS (HS) (*)963-12-.66732283 - 03 - 34 - 02 - 3L 1
L&D AMSTERDAM PIRATES (HS) (*)963-12-.66737314 - 12 - 22 - 24 - 1W 2
3 DOOR NEPTUNUS 945-82.44436313 - 31 - 22 - 22 - 3L 2
4 CORENDON KINHEIM (A#)927-44.22229441 - 31 - 40 - 42 - 3W 1
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 9 wedstrijden | 9-game schedule
(*) - volgorde gebaseerd op onderling resultaat (PIO-AMS 2-1) | (*) - ranking based on head-to-head results (PIO-AMS 2-1)
(HS) - nrs. 1 en 2 plaatsen zich voor best-of-seven Holland Series | (HS) - nrs. 1 and 2 qualify for best-of-seven Holland Series
(A#) - uitgeschakeld voor eerste plaats | (A#) eliminated for first place
DOOR Neptunus was regerend landskampioen | DOOR Neptunus was defending Dutch champion

HOOFDKLASSE HONKBAL 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2011
PLAY-DOWNS - HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Play-Downs begonnen op donderdag 11 augustus; afgesloten op woensdag 31 augustus)
(Play-Downs open on Thursday, August 11; ended on Wednesday, August 31)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 UVV (HK12)972-14-.77862315 - 12 - 12 - 25 - 0W 3
MR. COCKER HCAW (HK12)963-121.66756323 - 13 - 23 - 13 - 2W 5
3 SPARTA-FEYENOORD (HK12)945-83.44452502 - 32 - 22 - 22 - 3L 4
4 ADO (PDPO)918-26.11131880 - 31 - 51 - 30 - 5L 3
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 9 wedstrijden | 9-game schedule
(PDPO) - ploeg op laatste plaats speelt best-of-five Promotie/Degradatie Play-Off vs. kampioen van de Overgangsklasse
(PDPO) - team in last place plays best-of-five Promotion/Relegation Play-Off vs. champion of 'Overgangsklasse'
(HK12) - zeker van plaats in Hoofdklasse 2012 | secured spot in Major League 2012

HOOFDKLASSE HONKBAL 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2011
PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF - PROMOTION/RELEGATION PLAY-OFF
(Promotie/Degradatie Play-Off begon op donderdag 1 september; bijgewerkt t/m zondag 4 september)
(Promotion/Relegation Play-Offs opened on Thursday, September 1; through game played on Sunday, September 4)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1ADO (nr. 8 HK)211-2-.50015111 - 00 - 10 - 11 - 0L 1
EURO STARS (nr. 1 OK)211-2-.50011151 - 00 - 11 - 00 - 1W 1
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-five
Gestaakte wedstrijd van zondag 4 september (10-2 voorsprong voor ADO) is nog niet in de stand opgenomen
Halted game of Sunday, September 4 (ADO leading 10-2) is not yet listed in the standing
(*) - de winnende ploeg speelt in 2012 in de Hoofdklasse | (*) - the winning team plays in 2012 in the Dutch Major League
(**) - de verliezende ploeg speelt in 2012 in de Overgangsklasse | (*) - the losing team plays in 2012 in the 'Overgangsklasse'

HOOFDKLASSE HONKBAL 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2011
HOLLAND SERIES
(Holland Series begon op zaterdag 3 september; bijgewerkt t/m donderdag 8 september)
(Holland Series opened on Saturday, September 3; through game played on Thursday, September 8)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1L&D AMSTERDAM PIRATES 211-2-.50010100 - 01 - 11 - 10 - 0L 1
VAESSEN PIONIERS 211-2-.50010101 - 10 - 01 - 10 - 0W 1
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-seven
(*) - de winnende ploeg is landskampioen 2011 en plaatst zich voor deelname aan de Europa Cup 2012
(*) - the winning team is Dutch champion 2011 and qualifies for participation in the European Cup 2012
DOOR Neptunus was regerend landskampioen | DOOR Neptunus was defending Dutch champion

HOOFDKLASSE HONKBAL 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2011
OEFENSEIZOEN / EXHIBITION SEASON - HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Oefenseizoen begonnen op zondag 6 maart; afgesloten op zondag 10 april)
(Exhibition Season opened on Sunday, March 6; ended on Sunday, April 10)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 UVV 1192-18-.81886305 - 14 - 17 - 21 - 0L 1
2 DOOR NEPTUNUS 88--161,51.00081114 - 04 - 08 - 00 - 0W 8
CORENDON KINHEIM 981-161.88958163 - 05 - 18 - 10 - 0W 1
4 MR. COCKER HCAW 1275-142,5.58375813 - 44 - 17 - 40 - 1L 1
SPARTA-FEYENOORD 1275-142,5.58386594 - 33 - 26 - 51 - 0W 1
6 L&D AMSTERDAM PIRATES 8521112.68844162 - 1 - 13 - 14 - 2 - 11 - 0L 1
7 VAESSEN PIONIERS 1045194,5.45051512 - 22 - 3 - 14 - 5 - 10 - 0W 1
8 ADO 817-26,5.12523800 - 31 - 41 - 60 - 1L 1
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
De Reguliere Competitie begint op donderdag 7 april | The Regular Season opens on Thursday, April 7
DOOR Neptunus is regerend landskampioen | DOOR Neptunus is defending Dutch champion
Alle resultaten van de oefenwedstrijden zijn hier te vinden
All results of the exhibition games can be found here


Uitslagen / Scores

Donderdag 7 april / Thursday, April 7
OPENING DAY
DOOR NeptunusW-Markwell (1-0)vs.L&D A'dam PiratesL-Cordemans (0-1)2-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 9 april / Saturday, April 9
OPENING DAY
L&D A'dam PiratesW-Koks (1-0)vs.DOOR NeptunusL-Anderson (0-1)3-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 10 april / Sunday, April 10
OPENING DAY
DOOR NeptunusL-Van Veen (0-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Grover (1-0)3-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
Donderdag 14 april / Thursday, April 14
OPENING DAY
Corendon KinheimW-Bergman (1-0)vs.ADOL-Girigori (0-1)7-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Miner (0-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (1-1)1-10Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVL-Yntema (0-1)vs.Vaessen PioniersW-C.Orman (1-0)4-10Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Carrington (0-1)vs.DOOR NeptunusW-Markwell (2-0)0-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 16 april / Saturday, April 16
OPENING DAY
ADOL-Martin (0-1)vs.Corendon KinheimW-D.Jansen (1-0)4-11Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-J.de Jong (1-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (0-1)14-2 (6½)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Aucoin (1-0)vs.UVVL-Van Zijl (0-1)3-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Heijstek (1-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Gustina (0-1)10-0 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 17 april / Sunday, April 17
OPENING DAY
Corendon KinheimW-Veltkamp (1-0)vs.ADOL-Doran (0-1)9-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Eijpe (0-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Grover (2-0)4-10Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVW-Tarapacki (1-0)vs.Vaessen PioniersL-Gnade (0-1)7-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Berghmans (0-1)vs.DOOR NeptunusW-Van Acker (1-0)2-11Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 23 april / Saturday, April 23
ADOL-Girigori (0-2)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (2-1)2-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR NeptunusL-Markwell (2-1)vs.Corendon KinheimW-Bergman (2-0)0-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWW-Miner (1-1)vs.Vaessen PioniersL-C.Orman (1-1)2-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVW-Yntema (1-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Carrington (0-2)4-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 24 april / Sunday, April 24
L&D A'dam PiratesW-J.de Jong (2-0)vs.ADOL-Martin (0-2)13-3 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon KinheimW-Beljaards (1-0)vs.DOOR NeptunusL-Heijstek (1-1)3-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Aucoin (2-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Eijpe (0-2)14-3 (6½)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Gustina (0-2)vs.UVVW-Van Zijl (1-1)5-7Line Score, Box Score & Play-by-Play
Maandag 25 april / Monday, April 25
ADOL-Doran (0-2)vs.L&D A'dam PiratesW-Koks (2-0)1-19 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Asjes (1-0)vs.Corendon KinheimL-Stuifbergen (0-1)5-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Mulder (0-1)vs.Vaessen PioniersW-Draijer (1-0)9-12 (10)Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVW-Karel (1-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Berghmans (0-2)10-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
Donderdag 28 april / Thursday, April 28
UVVW-Yntema (2-1)vs.ADOL-Girigori (0-3)5-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordW-Manuel (1-0)vs.Vaessen PioniersL-C.Orman (1-2)5-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Mulder (0-2)vs.DOOR NeptunusW-Asjes (2-0)2-7 (10)Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Koks (3-0)vs.Corendon KinheimL-Stuifbergen (0-2)3-2 (10)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 30 april / Saturday, April 30
ADOL-Martin (0-3)vs.UVVW-Van Zijl (2-1)7-10Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersL-Aucoin (2-1)vs.Sparta-FeyenoordW-Gustina (1-2)4-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Heijstek (2-1)vs.Mr. Cocker HCAWL-Klarenbeek (0-1)9-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon KinheimW-Beljaards (2-0)vs.L&D A'dam PiratesL-Koks (3-1)7-6 (11)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 1 mei / Sunday, May 1
UVVL-Riphagen (0-1)vs.ADOW-Girigori (1-3)3-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordW-Berghmans (1-2)vs.Vaessen PioniersL-Gnade (0-2)5-4 (11)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Miner (1-2)vs.DOOR NeptunusW-Anderson (1-1)3-10Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Grover (3-0)vs.Corendon KinheimL-Veltkamp (1-1)9-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Donderdag 5 mei / Thursday, May 5
ADOL-Martin (0-4)vs.Corendon KinheimW-Bergman (3-0)1-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Cordemans (3-1)vs.Mr. Cocker HCAWL-R.Schel (0-1)8-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Markwell (3-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Manuel (1-1)9-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersW-M.de Lincel (1-0)vs.UVVL-Yntema (2-2)11-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 7 mei / Saturday, May 7
Corendon KinheimW-D.Jansen (2-0)vs.ADOL-Tabares (0-1)7-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Miner (1-3)vs.L&D A'dam PiratesW-J.de Jong (3-0)4-9Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Gustina (1-3)vs.DOOR NeptunusW-Heijstek (3-1)4-20 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Aucoin (3-1)vs.UVVL-Van Zijl (2-2)4-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 8 mei / Sunday, May 8
ADOL-Girigori (1-4)vs.Corendon KinheimW-Veltkamp (2-1)0-9Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Van Heijst (1-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Melendez (0-1)6-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Anderson (2-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Carrington (0-3)2-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVL-Riphagen (0-2)vs.Vaessen PioniersW-Huijer (1-0)4-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Donderdag 12 mei / Thursday, May 12
Vaessen PioniersW-C.Orman (2-2)vs.ADOL-Martin (0-5)5-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVL-Yntema (2-3)vs.DOOR NeptunusW-Markwell (4-1)3-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Manuel (1-2)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (4-1)0-6Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWW-Ward (1-0)vs.Corendon KinheimL-Beljaards (2-1)5-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 14 mei / Saturday, May 14
ADOL-Girigori (1-5)vs.Vaessen PioniersW-Aucoin (4-1)0-9Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Heijstek (4-1)vs.UVVL-Van Ancum (0-1)11-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Koks (4-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Carrington (0-4)2-1 (10)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon KinheimL-D.Jansen (2-1)vs.Mr. Cocker HCAWW-Miner (2-3)1-11 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 15 mei / Sunday, May 15
Vaessen PioniersW-Huijer (2-0)vs.ADOL-Lambertina (0-1)10-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVL-Van Zijl (2-3)vs.DOOR NeptunusW-Anderson (3-1)4-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordW-Gustina (2-3)vs.L&D A'dam PiratesL-Geestman (0-1)6-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Ward (1-1)vs.Corendon KinheimW-Stuifbergen (1-2)4-8 (10)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Donderdag 19 mei / Thursday, May 19
Mr. Cocker HCAWW-Miner (3-3)vs.ADOL-Girigori (1-6)12-2 (8)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon KinheimW-Bergman (4-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Manuel (1-3)5-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Cordemans (5-1)vs.UVVL-Van Ancum (0-2)11-1 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Markwell (5-1)vs.Vaessen PioniersL-C.Orman (2-3)6-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 21 mei / Saturday, May 21
ADOL-Martin (0-6)vs.Mr. Cocker HCAWW-Roovers (1-0)0-14 (8)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Carrington (0-5)vs.Corendon KinheimW-D.Jansen (3-1)3-10Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVW-Yntema (3-3)vs.L&D A'dam PiratesL-J.de Jong (3-1)12-7Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Aucoin (5-1)vs.DOOR NeptunusL-Asjes (2-1)2-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 22 mei / Sunday, May 22
Mr. Cocker HCAWL-Melendez (0-2)vs.ADOW-Lambertina (1-1)5-7Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon KinheimW-Veltkamp (3-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Gustina (2-4)11-6Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D A'dam Pirates(PoR-Geestman)vs.UVV(PoR-Tarapacki)gest.,1e9 (*)Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Van Veen (1-1)vs.Vaessen PioniersL-Huijer (2-1)10-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
(*) - wedstrijd na bench-clearing door umpires in 1e9 met 2 uit gestaakt en 7-14 voorsprong voor UVV; wedstrijd wordt op 30 juli uitgespeeld;
Pitchers of Record zijn Geestman (Amsterdam) en Tarapacki (UVV)
(*) - game suspended by umpires after bench-clearing in top 9th with 2 outs and UVV leading 7-14; game to be completed on July 30;
Pitchers of Record are Geestman (Amsterdam) and Tarapacki (UVV)
Donderdag 26 mei / Thursday, May 26
ADOL-Martin (0-7)vs.DOOR NeptunusW-Markwell (6-1)3-9Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersL-C.Orman (2-4)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (6-1)1-13 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVL-Van Ancum (0-3)vs.Corendon KinheimW-Bergman (5-0)2-6Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Manuel (1-4)vs.Mr. Cocker HCAWW-Miner (4-3)0-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vrijdag 27 mei / Friday, May 27
DOOR NeptunusW-Heijstek (5-1)vs.ADOL-Lambertina (1-2)3-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-J.de Jong (4-1)vs.Vaessen PioniersL-Huijer (2-2)10-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 28 mei / Saturday, May 28
ADOL-Girigori (1-7)vs.DOOR NeptunusW-Anderson (4-1)0-16 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Gnade (1-2)vs.L&D A'dam PiratesL-Morales (0-1)10-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon KinheimW-Beljaards (3-1)vs.UVVL-Karel (1-1)13-7Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Melendez (0-3)vs.Sparta-FeyenoordW-Carrington (1-5)3-5 (11)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 29 mei / Sunday, May 29
UVVL-Van Zijl (2-4)vs.Corendon KinheimW-Veltkamp (4-1)4-11Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordW-Ventura (1-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Mulder (0-3)12-11Line Score, Box Score & Play-by-Play

EUROPEAN CUP QUALIFIERS FINAL FOUR
Woensdag 1 juni / Wednesday, June 1
DOOR Neptunus vs.T&A San Marino (SMr) 7-3Parma (Ita)
Heidenheim HeidekŲpfe (Dui) vs.L&D Amsterdam Pirates 4-7Amsterdam
Donderdag 2 juni / Thursday, June 2
Draci Brno (Tsj) vs.DOOR Neptunus 4-3 (10)Parma (Ita)
L&D Amsterdam Pirates vs.Sant Boi (Spa) 9-2Amsterdam
Vrijdag 3 juni / Friday, June 3
Tenerife Marlins (Spa) vs.DOOR Neptunus 2-6Parma (Ita)
L&D Amsterdam Pirates vs.North Stars (Rus) 7-1Amsterdam
Zaterdag 4 juni / Saturday, June 4
Rouen Huskies (Fra) vs.DOOR Neptunus 0-3Parma (Ita)
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoboken Pioneers (Bel) 13-0 (6½)Amsterdam
Zondag 5 juni / Sunday, June 5
UGF Fortitudo Bologna (Ita) vs.L&D Amsterdam Pirates 6-5Amsterdam
DOOR Neptunus vs.ASD Cariparma Parma (Ita) 1-7Parma (Ita)
UGF Fortitudo Bologna, L&D Amsterdam Pirates, T&A San Marino, ASD Cariparma Parma geplaatst voor Final Four
UGF Fortitudo Bologna, L&D Amsterdam Pirates, T&A San Marino, ASD Cariparma Parma qualified for Final Four

Donderdag 2 juni / Thursday, June 2
ADOL-Girigori (1-8)vs.Sparta-FeyenoordW-Manuel (2-4)3-15 (8)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersW-C.Orman (3-4)vs.Corendon KinheimL-Bergman (5-1)6-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (0-2)vs.UVVW-Van Ancum (1-3)3-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 4 juni / Saturday, June 4
Sparta-FeyenoordW-Carrington (2-5)vs.ADOL-Lambertina (1-3)11-6Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon KinheimL-D.Jansen (3-2)vs.Vaessen PioniersW-Aucoin (6-1)0-11Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVW-Yntema (4-3)vs.Mr. Cocker HCAWL-Miner (4-4)2-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 5 juni / Sunday, June 5
ADOL-Martin (0-8)vs.Sparta-FeyenoordW-Gustina (3-4)4-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Gnade (2-2)vs.Corendon KinheimL-Beljaards (3-2)4-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVW-Van Zijl (3-4)vs.Mr. Cocker HCAWL-Melendez (0-4)4-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 11 juni / Saturday, June 11
L&D A'dam PiratesW-Cordemans (7-1)vs.ADOL-Girigori (1-9)6-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
(ADO uitgeschakeld voor eerste plaats / ADO eliminated for first place)
Corendon KinheimW-Beljaards (4-2)vs.DOOR NeptunusL-Van Driel (0-1)6-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordW-Manuel (3-4)vs.UVVL-Yntema (4-4)3-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Aucoin (7-1)vs.Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (0-3)5-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 12 juni / Sunday, June 12
ADOL-Lambertina (1-4)vs.L&D A'dam PiratesW-Morales (1-1)6-10 (10)Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR NeptunusL-Boyd (0-1)vs.Corendon KinheimW-D.Jansen (4-2)2-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
UVVW-Tarapacki (2-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Ventura (1-1)5-4 (10)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWW-Mulder (1-3)vs.Vaessen PioniersL-ŘehŠček (0-1)5-4 (11)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Maandag 13 juni / Monday, June 13
L&D A'dam PiratesW-Grover (4-0)vs.ADOL-Martin (0-9)2-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon KinheimL-Veltkamp (4-2)vs.DOOR NeptunusW-Roodenburg (1-0)3-11Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-FeyenoordW-Gustina (4-4)vs.UVVL-Van Ancum (1-4)15-5 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersL-Huijer (2-3)vs.Mr. Cocker HCAWW-Roovers (2-0)3-6Line Score, Box Score & Play-by-Play

Zondag 19 juni / Sunday, June 19
ALL STAR GAME - Sportpark 'De Paperclip' (UVV) - Vleuten
All Stars Team SouthL-Venturavs.All Stars Team NorthW-Van Heijst5-8Line Score, Box Score & Play-by-Play

Donderdag 23 juni / Thursday, June 23
13e WORLD PORT TOURNAMENT - Neptunus Familiestadion - Rotterdam
23 juni t/m 3 juli
www.worldporttournament.nl

Donderdag 7 juli / Thursday, July 7
Corendon KinheimL-Bergman (5-2)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (8-1)0-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADOL-Lambertina (1-5)vs.UVVW-Yntema (5-4)3-8 (8)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vaessen PioniersL-C.Orman (3-5)vs.Sparta-FeyenoordW-Carrington (3-5)1-7Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Markwell (7-1)vs.Mr. Cocker HCAWL-Roovers (2-1)8-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
(Mr. Cocker HCAW uitgeschakeld voor eerste plaats / Mr. Cocker HCAW eliminated for first place)
Zaterdag 9 juli / Saturday, July 9
L&D A'dam PiratesL-J.de Jong (4-2)vs.Corendon KinheimW-D.Jansen (5-2)0-8
UVVW-Tarapacki (3-0)vs.ADOL-Martin (0-10)6-5
(ADO uitgeschakeld voor Play-Offs / ADO eliminated for Play-Offs)
Sparta-FeyenoordL-Manuel (3-5)vs.Vaessen PioniersW-Aucoin (8-1)2-14 (7)
Mr. Cocker HCAWL-Miner (4-5)vs.DOOR NeptunusW-Heijstek (6-1)1-13 (7)
Zondag 10 juli / Sunday, July 10
Corendon KinheimW-Van Groningen (1-0)vs.L&D A'dam PiratesL-Grover (4-1)10-8
ADOL-Girigori (1-10)vs.UVVW-Van Ancum (2-4)8-10
Vaessen PioniersW-Gulinck (1-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Gustina (4-5)6-4
DOOR NeptunusW-Van Acker (2-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Melendez (0-5)5-2
Donderdag 14 juli / Thursday, July 14
Sparta-Feyenoord vs.ADO afg.(regen; naar dinsdag 19 juli)
Corendon Kinheim vs.Vaessen Pioniers afg.(regen; naar dinsdag 19 juli)
L&D A'dam Pirates vs.DOOR Neptunus afg.(regen; naar dinsdag 19 juli)
UVV vs.Mr. Cocker HCAW afg.(regen; naar dinsdag 19 juli)
Zaterdag 16 juli / Saturday, July 16
ADO vs.Sparta-Feyenoord gest.(regen; naar dinsdag 26 juli)
(wedstrijd gestaakt met 2 uit in 2e4 en 0-3 voorsprong voor SPF / game halted with 2 outs in bottom 4th with SPF leading 3-0)
Vaessen PioniersW-Aucoin (9-1)vs.Corendon KinheimL-Bergman (5-3)5-0 (5)
(wedstrijd vanwege regen gestaakt na 5 innings / game halted due to rain after 5 innings)
DOOR Neptunus vs.L&D A'dam Pirates gest.(regen; naar dinsdag 26 juli)
(wedstrijd gestaakt met 2 uit in 2e3 en 3-2 voorsprong voor NEP / game halted with 2 outs in bottom 3rd with NEP leading 3-2)
Mr. Cocker HCAWL-Roovers (2-2)vs.UVVW-Yntema (6-4)5-7
(Mr. Cocker HCAW uitgeschakeld voor Play-Offs / Mr. Cocker HCAW eliminated for Play-Offs)
Zondag 17 juli / Sunday, July 17
Sparta-Feyenoord vs.ADO gest.(regen; naar dinsdag 2 aug.)
(wedstrijd gestaakt met 2 uit in 2e1, lopers op 1e en 2e honk en 2-1 voorsprong voor Sparta-Feyenoord)
(game halted with 2 outs in bottom 1st, runners on 1st and 2nd with Sparta-Feyenoord leading 2-1)
Corendon Kinheim vs.Vaessen Pioniers gest.(regen; naar maandag 18 juli)
(wedstrijd gestaakt na afloop 1e1 met 0-0 stand / game halted after top 1st inning with no score)
L&D A'dam Pirates vs.DOOR Neptunus afg.(regen; naar dinsdag 2 aug.)
Mr. Cocker HCAW vs.UVV gest.(regen; naar dinsdag 26 juli)
(wedstrijd gestaakt na afloop 1e5 met 2-5 voorsprong voor UVV / game halted after top 5th with UVV leading 5-2)
Maandag 18 juli / Monday, July 18
Corendon Kinheim vs.Vaessen Pioniers afg.(regen, veldconditie; naar di. 26 juli)
Dinsdag 19 juli / Tuesday, July 19
Sparta-FeyenoordW-Manuel (4-5)vs.ADOL-Lambertina (1-6)8-2
Corendon KinheimW-Beljaards (5-2)vs.Vaessen PioniersL-Gulinck (1-1)7-5 (7)
L&D A'dam PiratesW-Grover (5-1)vs.DOOR NeptunusL-Roodenburg (1-1)9-3
UVVL-Tarapacki (3-1)vs.Mr. Cocker HCAWW-Mulder (2-3)4-6 (10)
Donderdag 21 juli / Thursday, July 21
ADOW-Martin (1-10)vs.Vaessen PioniersL-Gnade (2-3)7-5
DOOR NeptunusW-Markwell (8-1)vs.UVVL-Yntema (6-5)3-1
L&D A'dam PiratesW-Cordemans (9-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Seebus (0-1)6-0
Corendon KinheimW-Bergman (6-3)vs.Mr. Cocker HCAWL-Roovers (2-3)3-0
Zaterdag 23 juli / Saturday, July 23
Vaessen PioniersW-Aucoin (10-1)vs.ADOL-Bol (0-1)9-1
UVVL-Van Leeuwen (0-1)vs.DOOR NeptunusW-Heijstek (7-1)5-9
(DOOR Neptunus geplaatst voor Play-Offs / DOOR Neptunus qualifies for Play-Offs)
(UVV uitgeschakeld voor eerste plaats / UVV eliminated for first place)
Sparta-FeyenoordL-Carrington (3-6)vs.L&D A'dam PiratesW-J.de Jong (5-2)1-2
(L&D Amsterdam Pirates geplaatst voor Play-Offs / L&D Amsterdam Pirates qualifies for Play-Offs)
(Sparta-Feyenoord uitgeschakeld voor eerste plaats / Sparta-Feyenoord eliminated for first place)
Mr. Cocker HCAWL-Miner (4-6)vs.Corendon KinheimW-Veltkamp (5-2)0-5
Zondag 24 juli / Sunday, July 24
ADO vs.Vaessen Pioniers afg.(regen; naar dinsdag 9 augustus)
DOOR Neptunus vs.UVV afg.(regen; naar maandag 25 juli)
L&D A'dam Pirates vs.Sparta-Feyenoord afg.(regen; naar dinsdag 9 augustus)
Corendon Kinheim vs.Mr. Cocker HCAW afg.(regen; naar dinsdag 2 augustus)
Maandag 25 juli / Monday, July 25
DOOR NeptunusW-Van Veen (2-1)vs.UVVL-Van Zijl (3-5)9-1
Dinsdag 26 juli / Tuesday, July 26
DOOR NeptunusL-Asjes (2-2)vs.L&D A'dam PiratesW-Koks (5-1)4-6 (10)
Mr. Cocker HCAWW-Ward (2-1)vs.UVVL-Yntema (6-6)3-1
(door dit resultaat Corendon Kinheim geplaatst voor Play-Offs / due to this result Corendon Kinheim qualifies for Play-Offs)
ADOW-Girigori (2-10)vs.Sparta-FeyenoordL-Gustina (4-6)7-3 (8)
Corendon KinheimL-D.Jansen (5-3)vs.Vaessen PioniersW-ŘehŠček (1-1)4-10 (8)
Donderdag 28 juli / Thursday, July 28
ADOL-Lambertina (1-7)vs.Mr. Cocker HCAWW-Roovers (3-3)1-8
Sparta-FeyenoordL-Seebus (0-2)vs.Corendon KinheimW-Veltkamp (6-2)1-11
(Sparta-Feyenoord uitgeschakeld voor Play-Offs / Sparta-Feyenoord eliminated for Play-Offs)
Vaessen PioniersL-M.de Lincel (1-1)vs.DOOR NeptunusW-Markwell (9-1)1-4
UVVL-Tarapacki (3-2)vs.L&D A'dam PiratesW-Morales (2-1)0-2
(door dit resultaat Vaessen Pioniers geplaatst voor Play-Offs / due to this result Vaessen Pioniers qualifies for Play-Offs)
(UVV uitgeschakeld voor Play-Offs / UVV eliminated for Play-Offs)
Zaterdag 30 juli / Saturday, July 30
Mr. Cocker HCAWW-Miner (5-6)vs.ADOL-Martin (1-11)8-0
Corendon KinheimW-Bergman (7-3)vs.Sparta-FeyenoordL-Carrington (3-7)7-2
DOOR NeptunusL-Heijstek (8-1)vs.Vaessen PioniersW-Aucoin (11-1)2-5
L&D A'dam PiratesL-Geestman (0-2)vs.UVVW-Tarapacki (4-2)7-14
(restant gestaakt duel 22 mei; wedstrijd wordt hervat in 1e9 met 2 uit, loper op 2e honk en een voorsprong van 7-14 voor UVV)
(remainder suspended game May 22; game resumes in top 9th with 2 outs, runner on 2nd base and UVV leading 14-7)
L&D A'dam PiratesL-J.de Jong (5-3)vs.UVVW-Yntema (7-6)0-3
(regulier vastgestelde competitiewedstrijd; begon na afloop van restant voorgaande wedstrijd)
(regular scheduled game; started after completion of remainder previous game)
Zondag 31 juli / Sunday, July 31
ADOW-Girigori (3-10)vs.Mr. Cocker HCAWL-Melendez (0-6)6-4
Sparta-FeyenoordL-Ventura (1-2)vs.Corendon KinheimW-Beljaards (6-2)4-7
Vaessen PioniersW-K.de Lincel (1-0)vs.DOOR NeptunusL-Van Driel (0-2)6-3
UVVL-De Wit (0-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Morales (3-1)3-4
Dinsdag 2 augustus / Tuesday, August 2
L&D A'dam PiratesL-Van Heijst (1-1)vs.DOOR NeptunusW-Van Driel (1-2)2-8
Sparta-FeyenoordW-Gustina (5-6)vs.ADOL-Oele (0-1)14-0 (6½)
Corendon KinheimW-Stuifbergen (2-2)vs.Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (0-4)9-8
Donderdag 4 augustus / Thursday, August 4
DOOR Neptunus vs.ADO afg.(regen; naar zondag 7 aug.)
L&D A'dam Pirates vs.Vaessen Pioniers afg.(regen; naar vrijdag 5 aug.)
Corendon KinheimW-Bergman (8-3)vs.UVVL-Yntema (7-7)11-1 (7)
Mr. Cocker HCAWL-Roovers (3-4)vs.Sparta-FeyenoordW-Seebus (1-2)1-3 (5)(gestaakt, regen)
Vrijdag 5 augustus / Friday, August 5
L&D A'dam PiratesW-Morales (4-1)vs.Vaessen PioniersL-Gnade (2-4)4-2
Zaterdag 6 augustus / Saturday, August 6
ADOL-Girigori (3-11)vs.DOOR NeptunusW-Markwell (10-1)0-12 (7)
Vaessen Pioniers vs.L&D A'dam Pirates 3-3 (6)(gestaakt, veldcondities, regen)
UVVL-Karel (1-2)vs.Corendon KinheimW-Beljaards (7-2)6-7 (7)(gestaakt, veldcondities, regen)
Sparta-FeyenoordW-Valdez (1-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Miner (5-7)8-4
Zondag 7 augustus / Sunday, August 7
DOOR NeptunusW-Asjes (3-2)vs.ADOL-Lambertina (1-8)7-6 (10)(game one, DH)
DOOR NeptunusW-Anderson (5-1)vs.ADOL-Martin (1-12)10-1(game two, DH)
L&D A'dam PiratesL-Grover (5-2)vs.Vaessen PioniersW-ŘehŠček (1-2)0-2
Corendon KinheimW-Stuifbergen (3-2)vs.UVVL-Tarapacki (4-3)12-11
Mr. Cocker HCAWW-Mulder (3-3)vs.Sparta-FeyenoordL-Fasting (0-1)7-2
Maandag 8 augustus / Monday, August 8
L&D A'dam PiratesW-Van Heijst (2-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Hennep (0-1)5-1 (4½)(gestaakt, regen)
Dinsdag 9 augustus / Tuesday, August 9
ADOL-vd Post (0-1)vs.Vaessen PioniersW-Buring (1-0)3-21 (7)
(einde van de reguliere competitie)
(end of the regular season)

Donderdag 11 augustus / Thursday, August 11
Play-Offs (1-4)
DOOR NeptunusW-Markwell (1-0)vs.Vaessen PioniersL-M.de Lincel (0-1)8-1
L&D A'dam PiratesW-Koks (1-0)vs.Corendon KinheimL-Stuifbergen (0-1)2-1 (10)
Play-Downs (5-8)
UVVW-Van Ancum (1-0)vs.ADOL-Lambertina (0-1)11-0 (6½)
Sparta-FeyenoordW-Carrington (1-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Roovers (0-1)7-1
Zaterdag 13 augustus / Saturday, August 13
Play-Offs
Vaessen PioniersW-Kops (1-0)vs.DOOR NeptunusL-Heijstek (0-1)4-2
Corendon KinheimL-D.Jansen (0-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Grover (1-0)2-13 (7)
Play-Downs
ADOL-Girigori (0-1)vs.UVVW-Yntema (1-0)3-16 (8)
Mr. Cocker HCAWL-Miner (0-1)vs.Sparta-FeyenoordW-Gustina (1-0)5-8
Zondag 14 augustus / Sunday, August 14
Play-Offs
DOOR NeptunusL-Anderson (0-1)vs.Vaessen PioniersW-Aucoin (1-0)0-6
L&D A'dam PiratesW-Geestman (1-0)vs.Corendon KinheimL-Walsma (0-1)6-4
Play-Downs
UVVW-Karel (1-0)vs.ADOL-Martin (0-1)4-3
Sparta-FeyenoordL-Seebus (0-1)vs.Mr. Cocker HCAWW-Melendez (1-0)2-3
Donderdag 18 augustus / Thursday, August 18
Play-Offs
DOOR NeptunusL-Van Driel (0-1)vs.Corendon KinheimW-Stuifbergen (0-2)3-7 (11)
L&D A'dam PiratesW-Morales (1-0)vs.Vaessen PioniersL-ŘehŠček (0-1)5-3
Play-Downs
UVVW-Yntema (2-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Ward (0-1)3-1
Sparta-FeyenoordW-Carrington (2-0)vs.ADOL-Girigori (0-2)15-5 (8)
Zaterdag 20 augustus / Saturday, August 21
Play-Offs
Corendon KinheimL-Veltkamp (0-1)vs.DOOR NeptunusW-Heijstek (1-1)5-6
Vaessen PioniersW-Kops (2-0)vs.L&D A'dam PiratesL-Grover (1-1)4-2
Play-Downs
Mr. Cocker HCAWW-Miner (1-1)vs.UVVL-Van Zijl (0-1)4-3
ADOL-Martin (0-2)vs.Sparta-FeyenoordW-Gustina (1-0)5-6
Zondag 21 augustus / Sunday, August 21
Play-Offs
DOOR NeptunusW-Anderson (1-1)vs.Corendon KinheimL-Beljaards (0-1)4-0
(Corendon Kinheim uitgeschakeld voor Holland Series / Corendon Kinheim eliminated for Holland Series)
L&D A'dam PiratesL-Van Heijst (0-1)vs.Vaessen PioniersW-Aucoin (2-0)1-4
Play-Downs
UVVL-Van Ancum (1-1)vs.Mr. Cocker HCAWW-Klarenbeek (1-0)3-12
Sparta-FeyenoordL-Seebus (0-2)vs.ADOW-Bol (1-0)6-9
Donderdag 25 augustus / Thursday, August 25
Play-Offs
DOOR NeptunusW-Markwell (2-0)vs.L&D A'dam PiratesL-J.de Jong (0-1)7-0
Corendon KinheimL-Bergman (0-1)vs.Vaessen PioniersW-ŘehŠček (0-2)3-4 (10)
(Vaessen Pioniers geplaatst voor Holland Series / Vaessen Pioniers clinch Holland Series)
Play-Downs
UVVW-Yntema (3-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Carrington (2-1)6-3
Mr. Cocker HCAWW-Ward (1-1)vs.ADOL-Girigori (0-3)6-1
(ADO eindigt op de laatste plaats, waardoor UVV, HCAW en Sparta-Feyenoord zich handhaven)
(ADO finishes in last place, meaning UVV, HCAW and Sparta-Feyenoord secured their big league-status)
Zaterdag 27 augustus / Saturday, August 27
Play-Offs
L&D A'dam Pirates vs.DOOR Neptunus afg.(regen, naar dinsdag 30 aug.)
Vaessen Pioniers vs.Corendon Kinheim afg.(regen, naar dinsdag 30 aug.)
Play-Downs
Sparta-Feyenoord vs.UVV afg.(regen, naar dinsdag 30 aug.)
ADO vs.Mr. Cocker HCAW afg.(regen, naar dinsdag 30 aug.)
Zondag 28 augustus / Sunday, August 28
Play-Offs
DOOR Neptunus vs.L&D A'dam Pirates afg.(regen/veldcondities, naar di.30 aug.) (*)
Corendon Kinheim vs.Vaessen Pioniers afg.(regen/veldcondities, naar di.30 aug.) (*)
(*) - oorspronkelijke inhaalwedstrijden van dinsdag 30 augustus verschoven naar maandag 29 augustus)
Play-Downs
UVV vs.Sparta-Feyenoord afg.(regen/veldcondities, naar di.30 aug.) (*)
Mr. Cocker HCAW vs.ADO afg.(regen/veldcondities, naar di.30 aug.) (*)
(*) - oorspronkelijke inhaalwedstrijden van dinsdag 30 augustus verschoven naar maandag 29 augustus)
Maandag 29 augustus / Monday, August 29
Play-Offs
L&D A'dam Pirates vs.DOOR Neptunus afg.(veldconditie, naar woensdag 31 aug.)
Vaessen PioniersW-Gulinck (1-0)vs.Corendon KinheimL-Veltkamp (0-2)6-1
(Vaessen Pioniers eindigt op 1e plaats in Play-Offs en krijgt thuisvoordeel in Holland Series)
(Vaessen Pioniers finishes in 1st place in Play-Offs and earns home advantage in Holland Series)
Play-Downs
Sparta-FeyenoordL-Gustina (1-1)vs.UVVW-Van Zijl (1-1)1-11 (7)
ADOL-Bol (1-1)vs.Mr. Cocker HCAWW-Burgersdijk (1-0)2-12
Dinsdag 30 augustus / Tuesday, August 30
Play-Offs
DOOR NeptunusL-Heijstek (1-2)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (1-0)2-3
Corendon KinheimW-Beljaards (1-1)vs.Vaessen PioniersL-Buring (0-1)6-0
Play-Downs
UVV vs.Sparta-Feyenoord afg.(veldconditie, naar woensdag 31 aug.)
Mr. Cocker HCAWW-Roovers (1-0)vs.ADOL-Nieveld (0-1)12-3
Woensdag 31 augustus / Wednesday, August 31
Play-Offs
L&D A'dam PiratesW-Koks (2-0)vs.DOOR NeptunusL-Van Driel (0-2)5-4 (10)
Play-Downs
UVVW-Tarapacki (1-0)vs.Sparta-FeyenoordL-A.Vrolijk (0-1)5-4 (10)
Beslissingswedstrijd Kampioenschap Overgangsklasse
Euro Stars vs.PSV 7-3(gespeeld op veld Sparta-Feyenoord)
(Euro Stars kampioen van de Overgangsklasse en geplaatst voor Promotie/Degradatie Play-Off vs. ADO)
(Euro Stars wins championship in Overgangsklasse and qualifies for Promotion/Relegation Play-Offs vs. ADO
)
(einde van de Play-Offs & Play-Downs)
(end of the Play-Offs & Play-Downs)

Donderdag 1 september / Thursday, September 1
Promotie/Degradatie Play-Offs (game 1, best-of-five)
ADO (nr. 8 HK)W-Girigori (1-0)vs.Euro Stars (nr. 1 OK)L-Stewart (0-1)9-4(ADO leidt Prom./Degr.PO, 1-0)
Zaterdag 3 september / Saturday, September 3
Holland Series (game 1, best-of-seven)
Vaessen PioniersL-ŘehŠček (0-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Koks (1-0)4-5 (14)(Amsterdam Pirates leidt HS, 1-0)
Promotie/Degradatie Play-Offs (game 2, best-of-five)
Euro Stars (nr. 1 OK)W-Buffa (1-0)vs.ADO (nr. 8 HK)L-Nieveld (0-1)7-6 (10)(Stand Prom.Degr.PO, 1-1)
Zondag 4 september / Sunday, September 4
Holland Series (game 2, best-of-seven)
Vaessen PioniersW-ŘehŠček (1-1)vs.L&D A'dam PiratesL-Delamarre (0-1)6-5(Stand Holland Series, 1-1)
Promotie/Degradatie Play-Offs (game 3, best-of-five)
ADO (nr. 8 HK)(PoR-Girigori)vs.Euro Stars (nr. 1 OK)(PoR-Isenia)gest.,1e8 (*)
(*) - wedstrijd na 7 innings (10-2 voorsprong ADO) gestaakt door umpires, omdat Euro Stars niet voldeed aan een opdracht van umpires;
Pitchers of Record zijn Girigori (ADO) en Isenia (Euro Stars); status van de wedstrijd is in behandeling
(*) - game halted after 7 innings (ADO leading 10-2) by umpires after Euro Stars didn't comply to a ruling by the umpires;
Pitchers of Record are Girigori (ADO) and Isenia (Euro Stars); status of the game is under review
Donderdag 8 september / Thursday, September 8
Holland Series (game 3, best-of-seven)
L&D A'dam Pirates vs.Vaessen Pioniers afg.(regen, naar vrijdag 9 sept.)


Programma / Schedule

Vrijdag 9 september / Friday, September 9
Holland Series (game 3, best-of-seven)
L&D Amsterdam Pirates vs.Vaessen Pioniers 19:45Amsterdam
Zaterdag 10 september / Saturday, September 10
Holland Series (game 4, best-of-seven)
L&D Amsterdam Pirates vs.Vaessen Pioniers 13:00Amsterdam
Promotie/Degradatie Play-Offs (game 4, best-of-five)
Euro Stars (nr. 1 OK) vs.ADO (nr. 8 HK) 14:00Capelle a/d IJssel
Zondag 11 september / Sunday, September 11
Holland Series (game 5, best-of-seven)
L&D Amsterdam Pirates vs.Vaessen Pioniers 13:00Amsterdam
Promotie/Degradatie Play-Offs (game 5, best-of-five) (indien nodig/if needed)
ADO (nr. 8 HK) vs.Euro Stars (nr. 1 OK) 14:00Den Haag
Zaterdag 17 september / Saturday, September 17
Holland Series (game 6, best-of-seven) (indien nodig/if needed)
Vaessen Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates 13:00Hoofddorp
Zondag 18 september / Sunday, September 18
Holland Series (game 7, best-of-seven) (indien nodig/if needed)
Vaessen Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates 13:00Hoofddorp
(einde van het seizoen 2011)
(end of the 2011 season)

Woensdag 21 september / Wednesday, September 21
Final Four European Champions Cup - Brno (TsjechiŽ)
T&A San Marino (SMR) vs.L&D Amsterdam Pirates 13:00(Game 1) Brno (TsjechiŽ)
Fortitudo Bologna (ITA) vs.Parma Angels (ITA) 18:00(Game 2) Brno (TsjechiŽ)
Donderdag 22 september / Thursday, September 22
Final Four European Champions Cup - Brno (TsjechiŽ)
verliezer Game 1 vs.verliezer Game 2 13:00Brno (TsjechiŽ)
winnaar Game 1 vs.winnaar Game 2 18:00Brno (TsjechiŽ)


Team Rosters
Team Rosters Hoofdklasse 2011
ADO
L&D Amsterdam Pirates

Mr. Cocker HCAW
Vaessen Pioniers

Corendon Kinheim
DOOR Neptunus

Sparta/Feyenoord
UVV


Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl
Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl

Last Update: September 8, 2011
Copyright © 1997-2011 Marco Stoovelaar.